Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Eyüpsultan/İstanbul
Özel Teknik Servis Hizmeti

Eyüpsultan Dominox Servisi

0 850 302 34 34

Eyüpsultan Dominox Servisi İletişim Bilgileri

📱 Eyüpsultan Dominox Servisi Telefonu0 850 302 34 34
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Eyüpsultan Dominox Servisi AdresiEyüpsultan/İstanbul
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 159 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Eyüpsultan Dominox Servisi olarak Eyüpsultan/İstanbul bölgesinde Eyüpsultan Dominox cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Eyüpsultan genelinde Eyüpsultan Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eyüpsultan Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Dominox marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 302 34 34 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Eyüpsultan/İstanbul bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Dominox cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Eyüpsultan Dominox Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Eyüpsultan ve İstanbul genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 302 34 34 numaralı Eyüpsultan Dominox Servisi hattını aramanız yeterlidir; Eyüpsultan/İstanbul bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Eyüpsultan Klima Servisi, Eyüpsultan Kombi Servisi, Eyüpsultan Televizyon Servisi.

Eyüpsultan Dominox Servisi — Sık Sorulan Sorular

Eyüpsultan Dominox Servisi telefon numarası nedir?

Eyüpsultan Dominox Servisi telefon numarası 0 850 302 34 34 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Eyüpsultan Dominox Servisi yetkili servis mi?

Eyüpsultan Dominox Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Eyüpsultan Dominox Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Eyüpsultan Dominox Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Eyüpsultan/İstanbul bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Eyüpsultan Dominox Servisi hangi arızalara bakıyor?

Eyüpsultan Dominox Servisi Eyüpsultan/İstanbul bölgesinde Dominox buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Eyüpsultan Dominox Servisi çalışma saatleri nedir?

Eyüpsultan Dominox Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Eyüpsultan Dominox Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Eyüpsultan Dominox Servisi Dominox marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Eyüpsultan Dominox Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Eyüpsultan Dominox Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Eyüpsultan Dominox Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Eyüpsultan Dominox Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Dominox cihazlara özel servis hizmeti verir.

Eyüpsultan Dominox Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 302 34 34 — Hemen Ara

Eyüpsultan Dominox Servisi kapsamında Eyüpsultan bölgesinde Dominox cihazlarınız için özel servis.

Eyüpsultan Dominox Servisi kapsamında Eyüpsultan bölgesinde Dominox marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Dominox ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Dominox cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Eyüpsultan Dominox Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Eyüpsultan genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Dominox cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Eyüpsultan Dominox Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Dominox cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 302 34 34 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Eyüpsultan bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Eyüpsultan Dominox Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Dominox cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Eyüpsultan bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Eyüpsultan Dominox Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Eyüpsultan Dominox Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Eyüpsultan Dominox Servisi hattını (0 850 302 34 34) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Eyüpsultan bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Eyüpsultan Dominox Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Eyüpsultan Dominox Servisi — Müşteri Yorumları

Eyüpsultan, İstanbul — müşteri geri bildirimleri
Burak C.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan Dominox Servisi üzerinden iletişime geçtim; Eyüpsultan adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan Dominox Servisi ekibi Eyüpsultan adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Eyüpsultan
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Eyüpsultan bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan bölgesinde Dominox cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan için Dominox cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan Dominox Servisi hattından randevu aldım. Eyüpsultan bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Burak C.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan Dominox Servisi üzerinden iletişime geçtim; Eyüpsultan adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan Dominox Servisi ekibi Eyüpsultan adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Eyüpsultan
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Eyüpsultan bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan bölgesinde Dominox cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan için Dominox cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Eyüpsultan
★★★★★

Eyüpsultan Dominox Servisi hattından randevu aldım. Eyüpsultan bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Eyüpsultan Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Eyüpsultan Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Eyüpsultan Dominox Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Eyüpsultan mahallelerinde Dominox cihaz servisi

Eyüpsultan ilçesinde listelenen mahallelerde Dominox marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 302 34 34 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

5.Levent Mah. Akpınar Mah. Akşemsettin Mah. Alibeyköy Mah. Ağaçlı Mah. Defterdar Mah. Düğmeciler Mah. Emniyettepe Mah. Esentepe Mah. Göktürk Merkez Mah. Güzeltepe Mah. Işıklar Mah. Karadolap Mah. Merkez Mah. Mimar Sinan Mah. Mithatpaşa Mah. Nişancı Mah. Odayeri Mah. Pirinççi Mah. Rami Cuma Mah. Rami Yeni Mah. Sakarya Mah. Silahtarağa Mah. Topçular Mah. Yeşilpınar Mah. Çiftalan Mah. Çırçır Mah. İhsaniye Mah. İslambey Mah.

Eyüpsultan — 29 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 302 34 34
Özel Servis hattı0 850 302 34 34Hemen Ara